Mid/night 00.00

Mid/night 00.00 – це бренд, де творчість зустрічається з ідеально сформульованою природною красою. Бренд створено, щоб спростити красу, створивши ідеальну особисту рутину. Менше продуктів, але більше багатофункціональних і універсальних.

Усі продукти бренду містять понад 90% високоякісних натуральних інгредієнтів, і жоден із продуктів не містить інгредієнтів тваринного походження.
Концепція бренду
Цiнностi бренду
Продукти ретельно розроблені з використанням натуральних біотехнологічних активних інгредієнтів для досягнення видимих і тривалих результатів. Ми прагнемо оптимізувати ритуали краси, щоб ви могли досягти більшого з меншою кількістю продуктів, заощаджуючи час і зусилля.
Eфективність
Бренд пишається тим, що пропонує косметичні засоби найвищої якості. Від вибору інгредієнтів до виробничих процесів вони дотримуються суворих стандартів, щоб гарантувати, що кожен продукт відповідає критеріям досконалості.
Якість
Бренд використовує натуральні та екологічно чисті інгредієнти і прагне звести до мінімуму використання пластику та обирає пакування, яке підлягає переробці. Виробник постійно шукає інноваційні способи покращення екологічного сліду та втілення екологічних практик у всьому ланцюжку постачання.
Екологiчність
Захоплення творчістю як джерело натхнення для розробки унікальних продуктів, які не тільки забезпечують виняткові результати, але й пробуджують почуття та заохочують до індивідуального вираження.
Творчість
6 принципiв бренду
90% інгредієнтів, що використовуються є натуральними та мають високу якість.
Не тестується на тваринах.
Не містить нічого, чого ви не бажаєте для своєї шкіри. Без силіконів, парабенів, фталатів, SLS, ГМО, хімічних сонцезахисних фільтрів.
Вся продукція розроблена, протестована та виготовлена невеликими виробниками в Іспанії.
Веганськi та рослиннi продукти
Чисті інгредієнти
Вироблено в Іспанії
Бренд прагне підкреслити справжню та природню красу, пропонуючи найкращу формулу що підходить як жінкам так і чоловікам та будь якому типу шкіри.
Використовуються лише не подразнюючі та низькомолекулярні інгредієнти з оптимізованим рівнем pH, які шкіра може легко поглинати, сприймати та використовувати на благо.
mid/night 00.00 — це науково-дослідний бренд, що підбирає найкраще поєднання високоефективних активних інгредієнтів, створюючи найефективнішу та мінімалістичну рутину краси.
Унiсекс продукцiя
Біосумісний склад
Інноваційні та ефективні
Каталог mid/night

Офіційний дистриб'ютор beauty брендiв в Україні

Безкоштовна доставка при замовленні від 1500 грн
Тільки натуральні і безпечні склади